Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 27.5.2019
Nepřítomné třídy0123456786a7a8a9a9
1.SVPPVPPVPPVPPVPPVPPVPP
2.NAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.TAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé0123456786a7a8a9a9
Benešová Dana(MZZ)........Su....
Hásek Tomáš(DVPP)..>>>>------..
Novotná Naděžda(Dov)............
Sedláčková Petra(NV)..
Změny v rozvrzích učitelů:
Hliněný Josef1. hodnavíc MYS2.T (2r)(38)přespočetná hod.
2. hodnavíc AKV3.T (3r)(38)za odpadlou
3. hodnavíc PST3.T (3r)(38)za odpadlou
5. hododpadáCVD4.T (3R4R)+
8a. hododpadáRYB4.T (3R4R)+
9a. hododpadáAKV4.T (3R4R)+
Hloušek Mojmír8a. hododpadáMOT2.S (mov)+zrušeno
9a. hododpadáMOT2.S (mov)+zrušeno
Khun Martin6. hodnavíc MAT1.N(23)
6. hodpřesun <<MAT3.T(23)z 29.5. 7a. hod
9a. hododpadáMAT3.Szrušeno
Ročková Lenka1. hodnavíc SAD3.S(35)za odpadlou
1. hododpadáZAZ1.T (1t)zrušeno
4. hododpadáBIO4.T (34TR)+
Šourek Jiří1. hodnavíc FYZ1.T(32)za odpadlou
5. hodsupl. (Be MZZ)CJL2.S(41)přespočetná hod.
8a. hododpadáSAD2.N (4T2N)+
Šulcová Ludmila1. hodnavíc OVO2.S (2T2S)+(38/1)za odpadlou
2. hodnavíc OVO1.N (3T1N)+(38/1)za odpadlou
3. hodnavíc ROL3.T (3T1N)+(38/1)za odpadlou
5. hododpadáOVO2.N (4T2N)+
Truhlář Traiko1. hodnavíc ANJ1.N(26)za odpadlou
1. hododpadáANJ4.T (4TRN)+
2. hodnavíc ANJ1.T(26)za odpadlou
2. hododpadáANJ4.T (4TRN)+
Sedláčková Petra1. hododpadáODV1.S (ODV1)
2. hododpadáODV1.S (ODV1)
3. hododpadáODV1.S (ODV1)
4. hododpadáODV1.S (ODV1)
5. hododpadáODV1.S (ODV1)
8a. hododpadáTřH1.S
Změny v rozvrzích tříd:
1.N1. hodANJ(26)navícTruhlář Traiko
1. hodCJL2TRNodpadá(Be)
2. hodOVO3T1N(38/1)navícŠulcová Ludmila
2. hodGEO3TRNpřesun >>na 28.5. 3. hod
3. hodROL3T1N(38/1)navícŠulcová Ludmila
3. hodGEO3TRNpřesun >>na 28.5. 4. hod
6. hodMAT(23)navícKhun Martin
7a. hodCJL3TRNodpadá(Be)
1.S0.-5., 8a. hod volno za prázdninovou praxi
1.T1. hodFYZ(32)navícŠourek Jiří
1. hodZAZ1todpadá(Ra)
2. hodANJ(26)navícTruhlář Traiko
2. hodCJLodpadá(Be)
2.N1.-5., 7a.-8a. hod Obecná absence třídy
2.S1. hodOVO2T2S(38/1)navícŠulcová Ludmila
1. hodVOB2S3Sodpadá(Hs)
5. hodCJL(41)suplujeŠourek Jiří(Be)
8a. hodMOTmovodpadá(Hl)
9a. hodMOTmovodpadá(Hl)
2.T1. hodMYS2r(38)navícHliněný Josef
1. hodOVO2T2S(38/1)navícŠulcová Ludmila
1. hodCJL2TRNodpadá(Be)
8a. hodMOVodpadá(Hl)
9a. hodMOVodpadá(Hl)
3.S1. hodSAD(35)navícRočková Lenka
1. hodVOB2S3Sodpadá(Hs)
8a. hodCJLodpadá(Be)
9a. hodMATodpadá(Kh)
3.T2. hodAKV3r(38)navícHliněný Josef
2. hodOVO3T1N(38/1)navícŠulcová Ludmila
2. hodGEO3TRNpřesun >>na 28.5. 3. hod
3. hodPST3r(38)navícHliněný Josef
3. hodROL3T1N(38/1)navícŠulcová Ludmila
3. hodGEO3TRNpřesun >>na 28.5. 4. hod
6. hodMAT(23)přesun <<Khun Martinz 29.5. 7a. hod
7a. hodCJL3TRNodpadá(Be)
4.T1.-5., 7a.-9a. hod Obecná absence třídy